Запах із вигрібної ями. Причини та усунення.

Жити далеко від галасливих вулиць та неспокійних сусідів – це мрія багатьох мешканців великих міст. Приватний будинок уособлює тишу, спокій, затишок і почуття повного умиротворення. Однак комфортне життя у своєму будинку таїть у собі кілька підводних каменів. Найчастіше затьмарює існування неприємний запах каналізації, що раптом з'явився на ділянці.



Чому виникає запах із вигрібної ями?


Більшість приватних будинків не мають повноцінної системи водовідведення, а задовольняються септиком або простою вигрібною ямою. Характерний смердючий запах може з'явитися в зливних ямах з низки причин:

1. Переповнення ями.

2. Порушення герметичності.

3. Відсутність належної вентиляції.

Залежно від походження проблеми появи запаху з вигрібної ями потрібно застосовувати відповідні методи її вирішення.



Як позбутися запаху їхньої вигрібної ями?


Переповнена яма – найчастіша причина появи запаху на ділянці, яка часом проникає навіть у будинок. Сучасна сім'я використовує у кілька разів більше води, ніж це було двадцять років тому, і якщо стара яма, то заповнюватися вона буде швидко. Для очищення ями та позбавлення запаху, потрібно вчасно викликати асенізаторів, або вдосконалити систему водовідведення в будинку.

Коли порушується цілісність каналізаційних труб і стінок ями, її вміст просочується, виливаючи неприємний запах і отруюючи навколишнє середовище. Допомогти у вирішенні цієї проблеми допоможе лише ремонт та профілактика стану каналізації.

Якщо вентиляція каналізаційної системи працює неправильно або відсутня, то неприємний запах з вигрібної ями буде чути напевно.

Налагодити роботу вентиляції в каналізаційних системах і надовго позбавитися проблеми запаху з вигрібної ями, покликані спеціальні побутові повітряні фільтри.



Принцип роботи повітряних фільтрів для каналізації


Побутові повітряні фільтри для каналізації містять активний адсорбент, який вбирає запахи та нейтралізує шкідливі сполуки, у тому числі сірководень (H2S). Також вони здатні підтримувати оптимальний тиск у каналізаційних системах, за винятком зриву водяного затвора. Монтувати їх потрібно вгорі фанової труби безпосередньо на вентиляційну трубу ями.

Найкращими у цьому сегменті ринку вважаються фільтри Wager (США). Вони з'явилися у продажу ще 1933 року і користуються незмінною популярністю у всьому світі.

Фільтри Wager поєднують у собі ефективність, довговічність, зручність та бездоганну американську якість. Алюмінієвий корпус, стійке емальоване покриття, наявність системи захисту від попадання вологи дозволяють використовувати ці фільтри в будь-яких погодних та кліматичних умовах.



Де придбати фільтри для каналізації в Україні?


На українському ринку американську компанію Wager представляє ТОВ «Дунайбудінвест». Великий вибір фільтрів за цінами виробника дозволить вибрати оптимальний варіант. Зробити замовлення можна, зв'язавшись із нами зручним для Вас способом. Більше інформації про фільтри  тут.