Виробництво станцій глибокого очищення стоків

Станція очищення стоків — це технічно досконалий пристрій, в якому використовуються методи очищення стічних вод, які раніше використовувалися в міських та промислових очисних спорудах.

Система очищення використовує високоефективний метод очищення стічних вод, заснований на технологіях ДБІ, доповнений насосом, що відкачує воду.




Принцип дії станцій в Україні


Станція очищення стічних вод працює в системі в двох 12-годинних циклах. Сучасна та надійна система управління.

В результаті відбувається осадження частинок, що накопичуються на дні резервуару у вигляді осаду. Як біологічний реактор можна використовувати стічні води в першому біологічному реакторі. Попереднє очищення стічних вод відбувається у першому реакторі. Він також діє як резервуар, який забезпечує високий рівень стійкості та нерівномірність умов експлуатації та гарантує належне функціонування при різних навантаженнях, також відомих як вторинні впливи. 

Очищення стічних вод відбувається з вторинного реактора в приймач. Другий реактор оснащений унікальною системою рециркуляції, яка може залежати від необхідності активного або попереднього реактора. Станція очищення стічних вод у стандартному обладнанні з механічним насосом, що дозволяє створювати приймачі очищених стічних вод на будь-якій відстані від пристрою. 

Встановлені ДБІ мають дуже міцну та сучасну конструкцію. Щільно ребристий поліетиленовий корпус-резервуар забезпечує довговічність, завдяки чому виробник надає 15-річну гарантію. Модульні резервуари з вертикальною конструкцією відмінно переносять важкі навантаження, що виключає необхідність зворотнього зв'язку бетону, а спеціальна форма резервуару гарантує правильне закріплення в землі. Можливість встановлення очисних споруд на великій глибині (до 1,2 м під землею) є ще однією перевагою, завдяки якій ми обмежуємо потребу дорогих насосних станцій для очищення стічних вод.

Всі ці характеристики забезпечують встановлення біологічного очищення. Біо-крапля є унікальним та інноваційним продуктом на ринку, а що забезпечує нормальну роботу в будь-яких умовах води та ґрунту.

 

У станції очищення можуть скидатися в:

• дренаж;

• ставок;

• водотоки, річки, струмки, дренажні канави.


Сильні сторони встановлення біологічного очищення:

• біологічні реактори, з'єднані постійними, гарантовано стійкими процесами очищення;

• міцність танка підтверджена сертифікатом;

• можливість використання відновленої води для зрошення рослин;

можливість глибокого фундаменту під землею (до 1,2 м);

• якість стічних вод відповідно до останнього стандарту;

• здатність працювати в будь-яких водних та ґрунтових умовах;

• низька потреба у площі, близько 2 кв м/ос;

• повністю автоматична робота - низьке енергоспоживання завдяки енергозберігаючій повітродувці;

• видалення осаду лише один раз на рік;

• мінімальні експлуатаційні витрати;

• 15 років гарантії на резервуар очисної установки.


Збірні септики в порожнину


У виробництві можуть бути встановлені складальні вузли місткістю до 51 000 л.

Всі серії виготовляються з використанням моноблочних збірних резервуарів із пластику, поліпропілену, віброваного залізобетону з круглим перетином (для невеликих користувачів) та прямокутних (для середніх та великих користувачів).

Ми виробляємо серію біологічних очищувачів активної форми, виготовлених з використанням збірних складальних резервуарів із віброваного залізобетону з круглою або прямокутною формою. Останні можуть бути використані відповідно до різних варіантів реалізації, які дозволяють реалізувати всі наявні в даний час схеми обробки активного мулу. При цьому резервуари можуть бути встановлені на рівні каналізаційної системи. В подальшому резервуари піднімаються і закриваються на рівні землі за допомогою піднятих і пішохідних конструкцій, що проїжджають або пішохідних, які також виготовляються з цільного матеріалу. На кришках є отвори, обладнані отворами люка.

Завдяки своїй диверсифікації, установки дозволяють надавати проєктувальникам оптимальне рішення для очищення відходів.

- міські стічні води з каналізаційних мереж, що обслуговують муніципалітети та муніципальні райони до 1000 мешканців;

- житлові та торгові центри, готелі, ресторани, кемпінги, туристичні села, будівельні майданчики, фабрики, лікарні тощо;

- промислові рослини, що виробляються водою, що повністю або частково змінюються мікроорганізмами, такими як молокозаводи, консервовані заводи, ковбасні фабрики, льохи, бійні, тваринницькі ферми і т.д.


Біологічний очищувач активного мулу

В даний час на ринку для очищення вищезгаданих скидів присутні критичні з біологічно окисного басейну в поєднанні з вторинним відстійником, і тому у них немає будь-яких ліній обробки надлишкового мулу. Це пов'язано з тим, що відповідно до існуючої думки не виробляють бруду. Звідси випливає, що наявність очищених засобів може призвести до появи великої кількості бруду із зазвичай неприпустимими витратами. Очищувачі цієї серії складаються з базового модуля, що складається з двох басейнів біологічного походження і вторинного осаду, які об'єднують резервуар для зброджування і вироблення надлишкового біологічного сміття на заводі в спрощеному режимі або до гідравлічної рівноваги. згущувача надлишкового мулу) на відкритих настановних установках.

Додавання додаткових модулів вторинної обробки дозволяє реалізувати всі можливі варіанти класичної схеми, активної і схеми, що включає, зокрема,  схему нітро-денітро.

Необхідність у такому різноманітному та кваліфікованому асортименті рослин виникає через встановлені нормативні ситуації, а також через внутрішню складність їх очищення, як правило, у вигляді «свіжих» стічних вод, не обумовлених тривалим перебуванням у каналізаційних трубах. Очищувачі для невеликих користувачів (до 30 осіб) працюють відповідно до схем рециркуляції і під впливом сил і можуть бути виконані з використанням трьох типів складальних резервуарів з віброваного залізобетону з круговою площиною.

При встановленні резервуарів на рівні каналізаційної системи та підйомі та покритті на рівні землі за допомогою підйомних кілець та пішохідних дорожніх або проїжджих частин, покритих порожнистими отворами, передбачені люмінокислотні люки відповідного класу, що гарантує можливість перевірки та обслуговування систем.

Резервуари всередині цегляної перегородки розділені на дві частини, в яких встановлені два компоненти установки: басейн біологічного відновлення та резервуар вторинного відстоювання. Майно проходить через металеву стінку, яка відокремлює первинні стічні води від каналізаційних сховищ та анаеробного зброджування осадових стічних вод (первинний та вторинний).

Канал седиментації повідомляє в результаті переповнення в сусідньому басейні біологічного окислення, яке є біологічним розкладанням вуглецевих матеріалів і аміачного азоту, що протікає в них, за рахунок кисню, який утворюється в повітрі, що видається одним або двома дифузорами. Окислювальний басейн із вторинного відстійника з металевою стінкою, розташованої на краю дна з відкидною стінкою і піднятою так, щоб створити отвір для рециркуляції природного бурового розчину. Цей компресор живить повітряний дифузор з великою бульбашкою, типу з перфорованою трубкою, розташованим перед рециркуляційним отвором, з функцією створення градієнта щільності, достатнього, щоб мати можливість повернення бурового розчину, що дозволяє використовувати будь-яку можливість засмічення отвору.

В окисному басейні встановлений занурювальний насос, який відповідає за періодичне вироблення надлишкової біологічної та його передачі. Внутрішній відвідний клапан для потоку суміші води та біологічного шламу, що випливає з окислювального басейну через отвір, виконаний в розділовій стінці та перепускному каналі по периметру з профілем Томсона, з'єднаним з трубою для відведення очищеної води. Цей тип установок особливо підходить для очищення будинків та будинків на одну родину та багатоквартирних будинків, не підключених до міської каналізації, що не дозволяє будувати дисперсійного жолоба шляхом підливу очищеної води.


Очисники стічних вод для великих споживачів (до 600 мешканців)

Виготовляються з використанням чотирьох типів збірних резервуарів з віброваного залізобетону з прямокутною формою, що включає різні резервуари, обладнані і комбіновані один з одним відповідно до різних характеристик, які вони отримують від технологічної схеми, що використовується на заводі.

Основний модуль всіх конфігурацій складається з біологічно окислювального басейну, обладнаної системою глибокої аерації та з'єднанням через підводний трубопровід з вторинним відстійником, обладнаним відповідно до рециркуляції. Басейн біологічного окислення є компонентом, відповідальним за видалення БПК та нітрифікація аміаку шляхом біологічного перетворення на активне та вуглецеве середовище (у газі, воді та побічних продуктах) та аміачному азоті (в азоті) – азотна кислота, що присутня у воді, що надходить у басейн.

У цій версії система аерації виконана з тонкими пухирцевими повітряними дифузорами глибини з мікротрековими мембранами, розташованими в рівних частках в басейні і щеплених до повітряно-розподільчого контуру, що живиться від труби, що подає. два повітряні компресори (один з яких є резервним), з'єднані один з одним за допомогою двох фітингів, з регульованими потоками та зворотними клапанами.

Вторинний відстійник є компонентом установки, яка забезпечує суміш води та бавовни, біологічного шламу, що надходить з окисного басейну, з наступним відділенням води, освітленої пластівцями. Останні осідають під впливом сили та збираються на дні відстійника, в результаті чого бруд циркулює в басейні для окислення, в той час, як надосадова вода перетікає в канал, що переливається, і канали в зливальну трубу.

Раковина має у своєму складі всі необхідні компоненти: повітряний потік та брудну суміш, коаксіальну кристалічну перегородку, вершковий жолобний профіль та зливну трубу для очищеної води, робота з двома компресорами, з подачею повітря, з клапанами з ручним регулюванням потоку і з автоматичними клапанами з переривчастим режимом.

З огляду на відсутність ліній обробки, очищувач, конфігурований таким чином, може працювати тільки в тому випадку, якщо існує необхідність надлишку біологічного осаду з резервуара біологічного окислення, де обов'язково повинна міститися концентрація зважених частинок, щоб полегшити їх седиментацію.

Таким чином, очищувач потребує дуже низької частоти, що призводить до неприпустимих витрат на видалення користувачів із секторів, яким цей тип установки не продається.

Ці моделі є ефективними та спрощеними - складаються з основного модуля, що забезпечує можливість зберігання, витоку та анаеробного зброджування надлишкового біологічного мулу, що дозволяє значно знизити частоту виробництва бурового розчину.

Басейн, в якому утворюється осад, з’єднується через переповнення з суміжним резервуаром, через яке утворюється природна рослина, а також відбувається видобуток через гілку, що росте, вставляється в рециркуляційну трубу і піддається буровому впливу вниз за течією від трансплантата. У робочих умовах рециркуляційний клапан залишається відкритим, а клапан продувки закритий.

Протягом 30 хвилин для декантації у конусі повинні бути взяті зразки з окисного басейну. Коли візуальний огляд конуса показує надлишок бруду, необхідно передбачити витяг частин бруду з окисної ванни, щоб підтримувати постійну концентрацію завислих речовин. Ця операція здійснюється шляхом закриття рециркуляційного клапана та відкриття продувного клапана протягом певного періоду часу. Бруд, що надходить у резервуар для зберігання, що осідає на дні, надосадова рідина переливається в окислювальний резервуар через отвір зв'язку.

Коли бруд наближається до вільної поверхні, басейн має бути очищений шляхом самоочищення. У проміжку між двома зразками утворюються і анаеробні, і тому сухі речовини, що втрачають частину летючих фракцій, які перетворюються на газоподібні речовини (метанол, діоксид вуглецю і т.д.), а також піддаються подальшому згущенню при стисканні нижніх шарів, так що під час відбору проб бруд широко потовщується та стабілізується.

Цей тип установок має всі необхідні можливості для очищення побутових або аналогічних мереж від населених пунктів, що не перевищують 200 еквівалентних жителів, а також промислових стічних вод від компаній з біорозкладними стічними водами (зазвичай продуктами харчування), що забезпечує високу продуктивність та характеристики, що призводять до того, що вони значно підвищують надійність та продуктивність систем. порівняно зі спрощеною схемою.


Збірний очищувач

Гідравлічний балансувальний басейн обладнаний контуром глибинної аерації та занурювальним насосом для регенерації води. Контур аерації складається з великих пухирцевих перфорованих повітряних дифузорів з трубами, що не засмічуються, і спеціальним компресором, що харчується. Запасний насос з'єднується з підйомною трубою, яка з'єднується з рециркуляційною трубою, і з трубою нагнітальною, яка живить канали седиментації в ямі Imhoff або безпосередньо в басейні біологічного окислення. Після регулювання клапанів і насосів, що забезпечують рівномірну швидкість потоку протягом 24-годинного періоду дня, завдяки накопичувальній ємності басейну, яка поглинає надлишковий розряд у годину пік. У той же час різні типи води гомогенізуються і дезодоруються через змішану та оксигенаційну дію, викликану повітрям, що пригнічується компресором через контур аерації.

Наша система очищення має дві просунуті седиментаційні системи, усередині яких виділяються частинки, що знаходяться у воді (первинного бруду), які піддаються дії силових дій і після проходження через нижній отвір осідають на дні нижнього перерізу для зброджування. Мастильна вода тече до сусіднього окисного басейну. Наприклад, при наявності скидання з низьким навантаженням на органічне навантаження або під час запуску установки, первинне осадження може бути виключено через повторювані запуски води з неруйнівного басейну за допомогою роботи клапанів, встановлених на трубах. 

Надлишковий біологічний мул (вторинний мул) надходить у відсік для зброджування за допомогою продукованої гілки, залучаючи до рециркуляційної труби для рециркуляції. Отриманий цикл очищення (суміш первинного і вторинного шлаку), що накопичився у відсіку для зброджування, повинен періодично відкидатися через самоочищення. У проміжку між двома зразками бруду перетравлюється анаеробно і тому втрачається частина летких фракцій сухих речовин, які видаляються у вигляді газоподібних ефектів (метанол, діоксид вуглецю і т. д.), і, крім того, піддаються подальшому та остаточному потовщенню при стисканні. із нижніх шарів. Під час відбору проб бруд широко потовщується та стабілізується. Цей тип установок має всі необхідні можливості для очищення стічних вод муніципальних та муніципальних районів або великих населених пунктів до 600 жителів, якщо це необхідно для отримання очищеної високоякісної води.


Схема очисників активного мулу

Наша схема є найчастіше використовуваною класичною схемою активної мулу. Всі моделі, на додаток до вже описаних компонентів очищувачів, із застосуванням схем модульної денітрифікації, що складаються з неаерованої ванни, забезпечені занурювальним змішувачем. У рециркуляційному насосі встановлено насос, в якому також простежується труба нагнітання, яка замінює гідропневматичний ежектор.

Установка басейну для створення денітрифікації дозволяє створювати два середовища, одне - безкисневе, а також інше - аеробне, де суміш біологічної брудної води швидко і безперервно проходить через рециркуляцію з басейну в ємність для денітрифікації. Завдяки цьому спектр генерує та зберігає спектр мікроорганізмів, а також відновлює азотний азот до газоподібного азоту. У той час як система, заснована на класичній схемі, що обмежує азот, органічний і аміачний азот, присутній у стічних водах, проте система, заснована на схемі "нітро-денітро", також може використовувати азот, що утворюється при нітрифікації. Крім того, ці речовини здатні окислюватися за рахунок самих нітратів замість кисню, одержуваного в повітрі, що пригнічується повітрям. Цей тип установок має всі необхідні характеристики та призначений для очищення промислових та водних ресурсів, а також від населених пунктів до 600 осіб. без спеціальної обробки.

Очищувачі складаються з двох аерованих басейнів з використанням дрібних бульбашкових дифузорів (реакторів) та за допомогою занурювальних насосів для видалення бруду та плаваючих насосів для вилучення очищеної води. Таким чином, два реактори встановлюються одночасно з біологічним окисненням забруднюючих речовин, а також вторинним осадженням біологічного бруду. Басейни, що поєднують у собі гідравлічні уранові резервуари для запасу, обладнані двома насосами для відновлення реактора та анаеробним накопичувачем та резервуаром для надлишку біологічного шламу. Два реактори працюють за переривчастим принципом, два цикли - це аероване наповнення і вся робота, яка, у свою чергу, включає аерацію, осадження, вилучення очищеної води і замерзання. Всі ці операції здійснюються під час циклів, керуються електричною панеллю, що керується ПЛК.